denny - všetky hodnotenia


Herbalife Hodnotenie: 0%
To že sú niektoré veci trošku predražené je slabé slovo. Herbalife je brutálne predražený a rovnaké produkty kúpite napríklad od bežných značiek doplnkov výživy za zlomok ceny. Sila Herbalifu je v šikovných ľudoch-obchodníkoch, ktorí nacvičenými frázami ľahko oblbnú zákazníkov, ktorí sa vôbec nevyznajú. Stačí sa nad tým len logicky zamyslieť...kedy zaplatíte viac, keď si niečo kúpite z internetu z bežnej stránky, alebo keď Vám rovnaký produkt niekto osobne prinesie a ešte vám dá o tom aj hodinovú prednášku...? Kedy zaplatíte viac za sprostredkovanie predaja? ....stačí len rozmýšlať:) Samozrejme aby tento obchod fungoval, musia sa umelo držať aj vysoké ceny na internete... toľko môj názor, ale každý nech si spraví názor sám..
2014-10-22 01:15:54


Marek Hamšík Hodnotenie: 100%
Od Mareka Hamšíka čaká veľa ľudí viac ako je primerané, preto je na neho vyvýjaný aj nadmerný tlak, čo by niekto nezvládol možno vôbec, on to zvláda na svoj mladý vek celkom dobre. Posledné zápasy v reprezentácii mu navyše vyšli nadmieru dobre, tak dúfam že mu to tak pôjde aj naďalej.
2014-10-20 20:25:25


Spartak TV Hodnotenie: 100%
Mám doma digitálnu televíziu so 100 rôznymi programami, ale v poslednom čase pozerám jednoznačne najviac televíziu Spartak.tv. Klobúk dole pred ľudmi, ktorí za touto televíziou stoja, pretože v našich končinách je to niečo neobvyklé a v zahraničí je to vídané iba v top kluboch. Ak je niekto futbalový fanúšik Spartaka Trnava, tak v tejto televízii nájde vždy niečo zaujímavé. Stále vysielajú záznamy rôznych stretnutí či už z ligy, zo slovenského pohára alebo z pohára UEFA. V televízii Spartak.tv vysielajú všetky komplet zápasy, aj domáce aj keď hráme vonku. Taktiež vysielajú stretnutia trnavskej juniorky. Ďalej bývajú v televízii pravidelne debatné štúdia so zaujímavými hostami ako sú hráči, tréneri a podobne. Pritom je televízia ešte len v skúšobnej prevádzke, takže verím, že kvalita a ponúkaný obsah sa bude postupne len zvyšovať.
2014-08-15 22:47:37


Ján Počiatek Hodnotenie: 0%
Bábka v politike, politik bez duše...Počiatek je bohužial iba figúrka v rukách finančných skupín, za dlhé roky, kedy pôsobí ako minister financií, nespravil v podstate nič, čo by pomohlo slovenskej ekonomike, ale verím že toho spravil naozaj veľa, čo pomohlo jeho vlastnej ekonomike:) Ale chápem, na Slovensku asi nežije veľa naozaj psychicky silných ľudí, ktorí sa postavia vyšším záujmom, ktorí sa postavia korupcii a podobne, takže potom je naozaj ťažko vyberať politikov, keď nie je z čoho. Navyše slováci sú ovečky, ktorým je všetko jedno, politici im tu už rozkrádajú aj okná na ich domoch, ale oni si kľudne sedia v obývačke s ovládačom v ruke a sledujú spokojne tie svoje obľúbené správy:) Len tak ďalej ľudia, ale potom sa nesťažujte ako sa vám žije a ako sa máte...navyše každý by mal začať od seba, nechcite čestných politikov, pokiaľ ste sami falošní, zapredaní a bez kúsku hrdosti!
2014-07-31 01:05:03


Marián Kotleba Hodnotenie: 40%
Kotleba je iba ďalší populista, reálne nič nespraví. Reálne nemá na to aby bol dobrý, komplexný politik. Aj keď je pravda, že trošku priamočiarosti a tvrdosti pri riešení problémov, by od neho mohli odpozerať ostatní politici, lebo napríklad rómsky problém sa tu rieši už 20 rokov a okrem bytoviek zadarmo, na ktoré sa im skladáme všetci a za pár rokov ich rozbijú, naši politici neurobili absolútne nič! Je to tak silný a veľký problém pre Slovensko, že keď nejaká normálna politická strana(nie radikálna), vytvorí pred voľbami schému naozaj funkčného riešenia rómskej otázky, ktorá sa dá okamžite po voľbách aplikovať, môže to tejto strane vyhrať voľby.
2014-07-31 00:51:52


Štefan Harabin Hodnotenie: 0%
Tak tento pán sa hádam politikom ani nedá nazvať. Je to strašne nepochopiteľné, že sa takýto ľudia držia dlhodobo na Slovensku pri moci a na najvyšších funkciách. Harabin mal byť vzorom súdnictva a spravodlivosti a príkladom pre ostatných sudcov, namiesto toho ukázal jedine svoj krivý charakter a aj preto slovenské súdnictvo dlhodobo trpí. Som zvedavý kedy budú na takýchto postoch naozaj čestní a poctiví ľudia, ktorí to dokážu preniesť aj na iných...alebo chcem od Slovenska veľa?
2014-07-31 00:42:01


Aku skrutkovač Parkside PAS A1 Hodnotenie: 90%
Prekvapivo je Parkside veľmi dobrý skrutkovač, kúpili sme si ho do práce na občasné montáže u zákazníkov, kde sa dosť skrutkuje, aby sme nahradili klasické šrobováky a urýchlili si tým čas. Rátali sme s tým, že to nebude mať takú silu aby to zašrobovalo všetky šróby, a že budeme radi ak to pomôže aspoň trošku. Na naše prekvapenie má Parkside PAS A1 ale skutočne dostatočnú silu skrutkovania a dokáže zaskrutkovať a odskrutkovať úplne všetky bežné šróby. Používame ho už asi 2 roky a stále šlape bezproblémovo, navyše dlho vydrží bez nabíjania. Je to veľmi dobrý pomocník, ktorý urýchli čas, nie len pri zaskrutkovavaní, ale aj pri odskrutkovávaní. Na doma alebo na menšie pracovné montáže bohate stačí.
2014-07-31 00:23:48


Kandidát Hodnotenie: 80%
Po dlhom čase(ak nie vôbec prvý krát v živote), som videl kvalitný slovenský film. A to myslím kvalitný po viacerých stránkach - strih, kamera, herecké výkony, scénar, humor. Film Kandidát sa nehrá na nič, čím nie je, je to film ktorý zároveň odhaľuje veľa z bežnej reality, ktorou sme každodenne obklopený. Áno, na najlepšie americké trháky to možno zatiaľ nemá, ale je to určite to najlepšie čo doma máme:)
2014-06-28 00:33:16


Apartmánové domy Kaskády Hodnotenie: 100%
Nemám čo vytknúť, tieto domčeky sú apartmány na vysokej úrovni. To že sú tieto apartmány krásne, je vidieť asi aj na fotke, okrem toho je tam krásne okolie, dobrý prístup s autom, priamo až pod strechu apartmánu, pekné zariadenie a hlavná výhoda, že tieto apartmány sú súčasťou hotela Kaskády, takže môžete využívať všetky možné výhody, ktoré hotel Kaskády ponúka. Tam patrí, kvalitné stravovanie, možnosť rôznych športových aktivít, kompletný wellness a úslužní personál. V apartmánoch máte aj viac súkromia a mám pocit že vychádza cenovo lepšie ako hotel. Určite odporúčam.
2014-06-24 01:11:59


Hotel Kaskády Hodnotenie: 95%
Hotel Kaskády je veľmi pekný a luxusný hotel, s maximálne úslužným personálom. Naozaj sa tam cítite na úrovni, všetci vás obskakujú, niekedy som mal dokonca pocit, že je v hoteli prezamestnanosť, na každom kroku boli nejakí ochotní zamestnanci, čo samozrejme prispelo ku kvalite služieb. V cene hotela sme mali aj kvalitné jedlo, raňajky a večera bola formou švédskych stolov, kde sa dalo naozaj dobre najesť, toto by som privítal aj na obed, kde už tie švédske stoly neboli, ale nám rovno priniesli jedlo bez nejakej možnosti výberu. Ihneď po dojedení boli nastúpení čašníci a čašníčky, ktorí hneď odnášali taniere a prinášali na stôl ďalšie chody. V hoteli je perfektný rozsiahli wellness a bazény vonkajšie aj vnútorné, takže sa dajú využívať celý rok. V cene je zahrnuté aj využívanie športovísk ako minigolf, tenis, futbal na malé bránky alebo plážový volleyball. Areál Hotela Kaskády je naozaj veľmi pekný a udržiavaný a zároveň dostatočne veľký, je tam aj dostatočný priestor na prípadné romantické prechádzky s partnerkou. Hotel určite odporúčam po všetkých stránkach, trošku uberám body za vysokú cenu, ale na druhej strane tej cene sú zodpovedajúce aj služby a kvalita ubytovania.
2014-06-24 00:48:25


Call of Duty: Modern Warfare 3 (PS3) Hodnotenie: 95%
Modern Warfare 3 je skvelá hra s neskutočne prepracovanou grafikov, ktorá ma pohltila od prvej chvíle. Možno by mohlo byť aj viac levelov, pretože som hru rýchlo prešiel, ale ten zážitok za to určite stál. Kto nehral, nepochopí:)
2014-06-15 19:33:37


HTC One Hodnotenie: 80%
Pozitívne hodnotím výdrž batérie, rýchlosť a skvelý zvuk. Telefón robí veľmi pekné fotky. Osobne mám HTC One v zlatej farbe a za mínus považujem, že sa mi časom farba zošúchala. Frajerka má modrý a jej sa farba nezošúchala, takže nabudúce by som volil určite modrý.
2014-06-15 19:00:48


Fifa World Cup 14 (PS3) Hodnotenie: 90%
Osobne Fifu 14 nemám, ale mám trinástku, ktorá je tiež super, ale musím povedať, že World cup 14 je ešte o niečo lepší, hratelnejší, konečne dávam góly aj z priamych kopov, čo sa mi v 13-ke nedarilo vôbec...Jediný problém vidím v tom, že nie je jedna hra, kde by boli aj ligy, aj majstrovstva sveta. Takto musím hrať dva rôzne futbaly, teda momentálne je to World cup a keď chcem hrať ligu, musím vymeniť CD a hrať inú hru - Fifu 13. Ale za ten zážitok z futbalu to aj tak stojí...
2014-06-15 16:26:41


Ecoshine Greenway Hodnotenie: 100%
Nechcem tu robiť nejakú reklamu, ale toto mi nedá. K Ecoshine Greenway som sa dostal náhodne, keď som nedávno kupoval niekoľkoročné ojazdené auto. Bolo krásne nablýskané a vyzeralo doslova ako nové. Keď som potom auto po niekoľkých týždňoch umyl klasickou vodou, všimol som si rozdiel. Už nebolo až také nablýskané a všimol som si na laku aj jemnučké škrabančeky, ktoré som si predtým nevšimol. Keď som sa pýtal predajcu čím auto umýval, že vyzeralo pri kupovaní tak dobre, prezradil mi svoje "tajomstvo", že používa prípravok Ecoshine Greenway, s ktorým umýva auto bez použitia vody. Vraj ho jedno umytie vyjde cca na 4 eura a v tej cene je všetko. To ma zaujalo, keďže podobne som platil aj pri bežnom umývaní, ale auto nevyzeralo tak dobre. Okamžite som si prípravok objednal a som s ním nadmieru spokojný. Nebudem tu už ďalej vypisovať, veď vyskúšajte sami..
2013-12-02 23:54:50


Veľký rešpekt Hodnotenie: 10%
Katastrofálne herecké výkony, neviem kde hľadali hercov, ale boli maximálne neprirodzení. Katastrofálna hudba, a dej silne podpriemerný. Tento film sa dá porovnať k slovenským filmom Bratislava film, alebo Love, ale z tejto trojice je ďaleko najslabší. Jediné na čo sa dalo vo filme pozerať bola v jednej z hlavnejších úloh Dáša Šarkózyová.
2012-11-12 23:01:34


Pomáda Hodnotenie: 30%
Osobne som od tohto muzikálu očakával oveľa viac. Ničím ma predstavenie nezaujalo, pesničky nudné, texty o ničom, povrchné, nudné...humor trápný, hodný tak 7 triedy v základnej škole. Vrchol gagov bol v tom, že sa niekto šmykol, padol a podobne, alebo potom tam boli scény štýlu transvestity show zo stužkovej, kde sa premávali polonahí chalani s uterákmi okolo pása. Ja osobne by som najradšej odišiel v prestávke, ale čakal som že druha polka bude podstatne lepšia, čo sa ale neudialo.
2012-11-12 22:49:31


96 Hodín: Odplata Hodnotenie: 55%
V pohode film, s dostatkom dramatických okamžikov a napínavých scén. Za čo som ubral z hodnotenia, sú prehnané akčné scény, ktoré by sa skôr hodili do filmu s Rambom alebo s Chuckom Norrisom..
2012-10-31 02:32:18


Panelák Hodnotenie: 90%
Tento seriál som nikdy nepozerával, ale asi pred mesiacom ma nejako začal baviť a odvtedy ho sledujem pravidelne každý deň. Je neuveriteľné ako dlho sa Panelák vysiela a že stále dokáže zaujať aj nových ľudí. Je to prvý seriál v histórii Slovenska a podla mňa aj Československa ktorý má toľko častí a tak dlho sa vysiela a zdá sa že ešte sa aj dlho vysielať bude..
2012-02-16 00:40:07


V dobrom aj v zlom Hodnotenie: 30%
Snažil som sa dať tomuto seriálu šancu, pozeral som asi prvých 5 častí, ale posledné časti som už ani nemohol dopozerať...tak nudný scenár čo má tento komediálny seriál som už dávno nevidel. Ono to na prvý pohľad vyzerá všetko super. V dobrom aj zlom vyzerá ten typický dobrý komediálny seriál - sympatickí herci, pekné prostredie, všetko je také rýchle, má spád, ľudia v pozadí sa smejú...ale chýba tam to najdôležitejšie, že sa pri tom nezasmejem ja. To by možno až tak nevadilo, keby to malo aspoň dobrý dej, ale dej je úplne nudný. Takéto seriály sú naozaj strata času.
2012-01-15 23:33:30


Muži v nádeji Hodnotenie: 95%
Naozaj vynikajúci film. České filmy moc nemusím, ani ich často nesledujem, ale na tomto som bol v kine s partiou a všetkým sa nám páčil. Je to o nevere vo vzťahoch, ale veľmi dobre spracované. Režisér sa zahráva s Vašimi emóciami počas celého filmu. Pri Mužoch v nádeji si užijete smiech, smútok, prekvapenie...odporúčam!
2011-09-11 13:18:31


Milujem ťa Phillip Morris Hodnotenie: 50%
Tak toto sa mi nechce veriť že je film podľa skutočnej udalosti. Ako mohol niekto toľko krát utiecť z väzenia fakt nechápem. Ale určite zaujímavý príbeh aj keď rozprávanie deja sa mi zdalo dosť neprehladné, hlavne tie úteky, niekedy som sa v nich strácal. Ak by som bol homosexuál, tak by som si prišiel v tomto filme určite na svoje a aj moje hodnotenie by bolo asi väčšie. Ale zas sledovať ako sa vo filme trtkajú alebo bozkávajú dvaja chlapi ma moc nebere a asi ťažko sa s takou romantikou stotožním..tak sorry:) Pre mňa priemer.
2011-06-08 01:54:41


STV1 Hodnotenie: 20%
Prakticky vôbec nepozerávam, nech to zlúčia s STV2 a namiesto 2 mizerných televízií budeme platiť z našich daní len jednu mizernú TV...aký som ja šikovný že? za prezidenta so mnou :D
2011-06-08 01:36:48


STV2 Hodnotenie: 10%
Podľa mňa zbytočný kanál, určite má síce svojich divákov ale koľko ich je? Oplatí sa kvôli ním držať kanál a platiť ho z našich daní?
2011-06-08 01:32:37


ČT24 Hodnotenie: 50%
Veľa veľa správ, ale že by boli tie správy podávané nejakou zaujímavou formou to sa povedať nedá...zdá sa mi že až príliš často keď tam prepnem komentujú niečo zo štúdia a dávajú málo obrazového doprovodu.
2011-06-08 01:29:12


ČT4 Sport Hodnotenie: 100%
Síce som spomínal že slovenské komerčné televízie už kvalitou predbehli tie české, ale neplatí to o verejnoprávnych TV. Zvlášť keď porovnáme tie športové kanáli slovenskej a českej televízie, tam je neskutočný rozdiel. Športový kanál STV3 je oproti ČT4 ako televízia z Tadžikistanu v porovnaní s americkou, nedá sa to vôbec zrovnávať.
2011-06-08 01:26:08


TV JOJ Hodnotenie: 100%
Ďalšia vynikajúca slovenská televízia. Možno tak 10-15 rokov dozadu sme tu na Slovensku nemali čo pozerať, nebola tu žiadna domáca tvorba, vysielali sa iba treťotriedne filmy a aj zábavných relácií bolo žalostne málo. Dnes sa naše dve top televízie predbiehajú vo vyrábaní seriálov(a musím povedať že často na slovenské pomery naozaj veľmi kvalitných), prinášajú nám všetky svetovo najúspešnejšie show, a najkvalitnejšie filmy, navyše majú perfektnú grafiku, niekedy doslova radosť pre oči. Ale ľudom je stále málo...fakt neviem čo by niektorí ešte od televízie chceli. Televízia má v prvom rade človeka zabaviť a má si pri nej oddýchnuť, a to spĺňa JOJ-ka dokonale. A Mato69, to že v nejakom filme na obed povedia nejakú nadávku sa stať môže, asi je ťažko ustrážiť všetky filmy a všetky dialógy. Rovnako tak si také dieťa môže prečítať napríklad aj tvoj komentár ktorý si sem pridal, kde je použitá rovnaká nadávka. Takže útočíš na druhého, ale pritom robíš to isté. A aj tak si nemyslím že niečo takéto zanechá na dieťati nejaké stopy alebo niečo podobné. Nemôžeš vytvoriť okolo dieťaťa vákum, tie nadávky sa každé dieťa skôr či neskôr naučí a v konečnom dôsledku bude záležať aj tak len na tvojej výchove či ich bude používať alebo nie.
2011-06-08 01:18:03


Markíza Hodnotenie: 100%
Čudujem sa že tu všetci píšete aká je Markíza strašne zlá, ale stavím sa že keď si spočítate celkovo na ktorej stanici mávate prepnuté najviac času, vyjde vám väčšinou práve Markíza, veď nie nadarmo má najvyššiu sledovanosť. A to že býva veľa reklám? To v dnešnej dobe už nie je absolútne žiadny problém, stačí si zriadiť digitálnu televíziu s archívom a ak si pustíte program o hodinu neskôr možete si pekne všetky reklamy pretočiť. Osobne to tak robím pri všetkych programoch, málo čo pozerám v reálnom čase. Pozriem si to kedy chcem ja a navyše bez reklám. (Toto asi televízie nečítajú radi, kedže z reklamy žijú, a tiež inzerenti kedže do reklám dávajú veľké peniaze. Ale zas na obranu televízií musím povedať že aj pri pretáčaní reklám mám stále prehľad aké reklamy sa vysielajú, dokonca niekedy ak ma nejaká reklama zaujme tak si ju aj zastavím a pozriem).
2011-06-08 00:57:33


HBO Hodnotenie: 80%
Ocenujem ze kanal vysiela non stop filmy, a ze su to vsetko ackove kvalitne snimky, ktore boli v kinach a tiez je dobre ze su filmy neni prerusovane reklamamy. Na druhej strane sa zasa za HBO musi zvlast platit a zda sa mi ako keby tie naozaj dobre filmy nevysielali az tak casto a tie menej zaujimave staale dokola. Casto sa mi stava ze na HBO nevysielaju nic co by som si rad pozrel aj niekolko dni alebo tyzden v kuse. Momentalne mam HBO predplatene, ale ked mi skonci zmluvna doba tak ho zrusim pretoze tam aj tak malokedy nieco pozeram. A co si tam pozriem maximalne 3 filmy mesacne tak to ma vyjde lacnejsie ked pojdem do pozicovne a pozicam si film aky chcem ja a pozriem si ho kedy chcem. To ale nemeni nic na veci ze HBO je urcite najlepsi filmovy kanal.
2011-06-08 00:36:42


JOJ Plus Hodnotenie: 50%
Dá sa povedať že v súboji druhých kanálov televízií JOJ a Markíza, vyhrala JOJ-ka. Aj keď JOJ PLUS je určená pre iného diváka ako TV DOMA, ale myslím si že programová štruktúra TV JOJ zasiahne obsiahlejší počet ľudí.
2011-06-08 00:35:58


TV Doma Hodnotenie: 30%
Ja by som zas tak úplne tú televíziu neodpisoval, hodnotili ju zatiaľ len samí chlapi a televízia je určená pre ženy. Napríklad moja frajerka si tam sem tam niečo nájde. A aj keď ja ju nepozerávam, TV Doma mi je celkom sympatická a pár krát sa už stalo že ma tam niečo zaujalo, napríklad nejaká diskusná relácia alebo niečo podobné. Myslím že táto televízia má miesto na trhu a cieleného diváka zaujme.
2011-06-08 00:32:01


TV Nova Hodnotenie: 70%
Určite najlepšia česká televízia, keď som bol malý pozerával som stále len Novu, pretože u nás podobná televízia nebola. V súčastnosti sa mi už ale zdá že slovenské televízie tie české predstihli(aj keď priznávam že to môže byť len môj subjektívny názor). Ak zapnem Novu napríklad v noci, dávajú tam len nejaký telešoping alebo opakujú veľmi staré programy typu Áčko, zatiaľ čo napríklad na Markíze dávajú v tom čase dobré filmy alebo vysielajú reprízy najnovších seriálov.
2011-06-08 00:19:31


Film+ Hodnotenie: 50%
Povedal by som že z dostupných filmových kanálov v českom alebo slovenskom jazyku, patrí Film+ k tým lepším. Napriek tomu je tam na môj vkus vysielaných málo filmových hitov, ktoré by ma zaujali a celkovo na mňa pôsobí táto televízia takým zastaralým a nekvalitným dojmom od loga cez zvučky až po grafiku..
2011-06-08 00:08:57


Filmbox Hodnotenie: 30%
Túto TV mám nastavenú asi na 25-tom kanále, čo hovorí samo za seba ako často ma tam niečo zaujme..
2011-06-08 00:03:09


Filmbox Extra Hodnotenie: 60%
O niečo lepší filmový kanál v porovnaní s konkurenciou, ale napriek tomu ho príliš často nepozerávam.
2011-06-07 23:59:37


2012 Hodnotenie: 65%
Film mohol byť o kus lepší nebyť tej prehnanej americkosti ktorý bol do filmu pridaný..už som alergický keď vo filme vidím scény typu: niečo sa niekomu podarí a všetci sa začnú objímať a prehnane tešiť, pritom je každému jasné že skutočné reakcie ľudí by také v reále určite neboli. Taktiež scény typu že všetko sa podarí hrdinovi urobiť na poslednú sekundu, niektoré scény mi pripadali ako z kresleného komixu, napríklad scéna ako unikali autom z mesta pred pohromou, to bolo maximálne prehnané a ešte vynásobené dvoma. Ale keď si odmyslím všetky tieto veci, film nebol vôbec zlý, bol dramatický, stále sa niečo dialo a navyše mám celkom rád katastrofické filmy
2011-06-06 23:08:06


Mesto bohov Hodnotenie: 75%
Tak asi takto nejak to reálne vyzerá v brazílskych slamoch, chudoba, špina, násilie, drogy a všetko to začína už pri tých najmenších deťoch a to doslova. Pre nás možno zaujímavé porovnanie aby sme si uvedomili že sa tu na Slovensku nemáme zasa až tak zle ako si väčšina ľudí myslí :)
2011-04-26 21:33:35


Milionár z chatrče Hodnotenie: 80%
Film je zaujímavý hlavne svojím netradičným pojatím a príbehom, trošku mi pripomínal aj film Mesto Bohov, aj keď v tomto prípade to nebolo až tak o násilí, aj keď ho bolo vo filme celkom dosť. Možno mohli scenáristi niektoré odpovede odhaliť až úplne na konci filmu a držať tak diváka dlhšie v napätí a zvedavosti, pretože osobne mám rád keď si na konci filmu poviem: "ahá, tak takto to celé bolo", ale to je len môj názor. Ináč dobrý film, určite patrí k tým lepším.
2011-04-26 21:26:12


Skús ma rozosmiať Hodnotenie: 70%
Hľadanie tej pravej býva niekedy veľmi komplikované, navyše tá pravá môže byť často bližšie než si myslíte... Taká príjemná komédia, na jednej strane plná samých klišé a otrepaných scén, na druhej ale natočená veľmi príjemným spôsobom v krásnom prostredí a so sympatickými hercami.
2011-04-24 18:43:27


Všetky moje ex Hodnotenie: 55%
Playboj Connor ktorý si uvedomí ako žije svoj život aj vďaka duchom ktorý ho vrátia do minulosti...no čo na to povedať, je to miestami taký miš-maš bez nejakej logiky, miestami je zas dej zaujímavejší a možno sa niekto v tom opise života playboja aj spozná. Každopádne film sa dá pozrieť ale asi nikoho veľmi nenadchne.
2011-04-24 18:14:38


Bohovia sa museli zblázniť Hodnotenie: 81%
Je to síce už starší film, ale väčšina deja sa odohráva v nenarušenej prírode a tá je stále rovnaká ako pred 30 rokmi, kedy bol film natočený. Myslím že na tú dobu bol film silný nadpriemer a aj v dnešnej dobe dokáže stále diváka zaujať a pobaviť.
2011-04-21 01:22:19


Ženatý so záväzkami Hodnotenie: 50%
Niekedy môj obľúbený seriál, lenže vtedy to bol jeden z prvých komediálnych seriálov čo sa tu vysielal, ale teraz sa mi už zdá zastaralý a aj keď sa sem tam zasmejem, je tam aj veľa trapných momentov.
2011-04-06 20:36:17


Bláznivá strela 2 1/2: Vôňa strachu Hodnotenie: 100%
Neskutočne zábavná jazda od začiatku až do konca, pri tomto filme treba biť všímavý, pretože často je vtip použitý aj mimo hlavného deja a tam kde by ste ho nečakali. Už dávno som sa tak nenasmial ako pri tejto Bláznivej strele 2 a pol. Odporúčam všetkým ktorí ho ešte nevideli a radi sa smejú!
2011-04-06 19:47:37


Zevlovat a prudit Hodnotenie: 80%
Dobrá bláznivá komédia o ochrankárovi nákupného centra, ktorý berie svoju prácu až príliš vážne. Film je podľa mňa veľmi originálny a dá sa na ňom dobre zabaviť, pokiaľ ho človek neberie príliš vážne.
2011-03-06 23:38:54


Muscle & Fitness Hodnotenie: 80%
Súhlasím že je to veľmi dobrý časopis pre ľudí ktorí cvičia, nevadia mi ani reklamy ktorých tam je dosť, lebo tam sa človek tiež niečo dozvie, ale vadí mi že tam býva strašne veľa strán venovaných kulturistickým súťažiam, kde sú len fotky kulturistov zo súťaže, čo je pre mňa úplne nezaujímavé. Ale ináč veľmi dobré čítanie, veľa sa tam dozviem o cvičení a o doplnkoch výživy.
2011-01-18 16:53:09


Denník Šport Hodnotenie: 50%
V poslednej dobe čítam šport už len na internete, niekedy som si ho kupoval, ale často som sa tam nedočítal dostatočné množstvo informácií. Napríklad v taliansku ak sa má hrať, alebo hral nejaký dôležitý futbalový zápas, venujú mu noviny kľudne 20 strán, u nás mu venujú možno 3 strany a väčšinou sa tam nedočítam o moc viac ako v iných novinách alebo na internete. Chýba mi tam viac autentických článkov, reportáží, rozhovorov o tých najaktuálnejších témach a najsledovanejších športoch. Napríklad ak vyhráme na majstrovstvách sveta vo futbale s talianmi, tak ma nezaujíma že nejaká naša atlétka skončila štvrtá na atletickom mítingu alebo že hokejista Zvolena si zlomil ruku...vtedy chcem čítať hlavne o tom futbale, kľudne aj 30 strán!!! Rozhovory, pikantnosti, pohľad do zákulisia, do kabíny, čo sa dialo v kabíne počas zápasu, čo o tom písali iné svetové médiá atď...
2011-01-18 13:09:04


Bratislavafilm Hodnotenie: 60%
Na tomto filme som bol v kine a osobne sa mi celkom páčil. Nebol síce ani nijak super natočený, ani nemal nejaký extra dej, ale celé mi to pripadalo také veľmi reálne ako to naozaj na slovensku chodí a dalo sa na tom aj pobaviť. Preto sa na to dalo dobre pozerať, navyše ako podmazy vo filme boli použité melódie zo slovenských rapových skladieb. Paradoxne to je jeden z najlepších slovenských filmov aké som videl(aj keď byť jednooký medzi slepými nie je veľká výhra)..
2011-01-10 20:44:00


Pavučina lží Hodnotenie: 59%
Na rozdiel od iných filmov ktoré majú dobrý začiatok a postupne im dochádza dych, Labyrint Lží mal celkom zaujímavý začiatok, potom to začínalo byť už trošku nudné ale ku koncu bol pre mňa film asi najzaujímavejší. Ale celkovo tématika blízkeho východu asi nie je práve pre mňa, ťažko sa stotožnujem s ich kultúrov..
2011-01-06 21:49:56


FlashForward Hodnotenie: 60%
Celkom zaujímavý seriál, hlavne zaujímavá a originálna myšlienka, aj keď podľa mňa zaujímavejšie by bolo v tomto prípade natočiť film ako seriál, pretože takto sa mi to zdá príliš rozťahané a miestami nezáživné.
2011-01-06 18:31:03


Shrek Hodnotenie: 70%
Taká dobrá rozprávočka aj keď miestami moc detská na môj vkus.
2010-12-25 23:11:02


Musiq1 Hodnotenie: 80%
Konečne nejaká dobrá hudobná televízia kde dávajú šancu všetkému čo je dobré a čo sa ľudom páči, teda napríklad hrajú aj slovenský rap. O veľa nových pesničkách alebo albumoch som sa dozvedel práve z tejto televízie. Možno by ešte mohli mať nejaké zaujímavé relácie, ktoré by ma donútili mať prepnuté na túto stanicu dlhšiu dobu, lebo zas samotné pesničky asi nikoho nebaví pozerať dlho v kuse..alebo nech aspoň vyčlenia pre každý každý hudobný štýl špeciálny čas a nech napríklad hodinu v kuse hrajú disko, hodinu rock, hodinu česko-slovenské pesničky, hodinu česko-slovenský rap, hodinu romantiku a podobne...potom si každý nájde to svoje a osobne by som tiež vydržal dlhšie bez prepnutia keby hrali v kuse len moju obľúbenú hudbu...ale nedá sa naraz vyhovieť všetkým ako sa to snažia robiť teraz.
2010-12-13 22:43:00


Fifa 2011 (PS3) Hodnotenie: 95%
Fifa 2011 prináša po dlhšom čase viacero noviniek a zlepšení, osobne najviac oceňujem možnosť sťahovania a vytvárania vlastných mužstiev. Teda nie je problém zahrať si napríklad aj slovenskú ligu alebo si vytvoriť úplne vlastné mužstvo napríklad s menami kamarátov. Všetko čo bolo dobré ostalo, navyše sa mi zdá Fifa 2011 ešte lepšie hratelná a viac priblížená realite. Aby mal človek z tejto hry naozaj radosť je potrebné niektoré veci natrénovať ako aj v skutočnom živote a potom už sa môžete tešiť zo skvelej zábavy. Oceňujem aj vylepšené kopanie pokutových kopov, ktoré je síce o niečo ťažšie ale o to reálnejšie a viac záleží na vašej šikovnosti ako penaltu kopnete. Zo začiatku som na tento nový systém kopania nadával ale iba pokiaľ som nezistil ako sa tie penalty majú kopať. Jediné čo by som vytkol je hra po sieti, kde sa často nedá spojiť s protivníkom, čo sa vo fife 2010 nestávalo. To je aj jediný dôvod prečo nedám 100%. Ale aj napriek tomu je to podľa mňa doteraz ten najlepší futbal aký bol kedy spravený!
2010-12-09 14:03:45


Ultrafit 490 Hodnotenie: 90%
Velmi spolahlivy domaci bycikel, mam ho uz 2 roky a bez problemov. Je velmi tichy, ma dobry rozsah zatazi, vela programov, vsetko sa tam da nastavit, doladit..myslim ze na doma velmi dobra volba.
2010-12-07 21:36:34


Talentmania Hodnotenie: 100%
Odkedy je v tejto show Genzer a Suchanek tak to nema chybu, perfektne sa tam vsetci doplnaju aj s porotou aj s Maresom..
2010-11-28 19:44:46


Beef Jerky Hodnotenie: 90%
Perfektne a chutne susene masko, hlavne prichute Original a Smoked, este sa celkom da aj Teriyaki, ostatne mi az tak nechutia. Obsahuje minimum tukov, lepsie ako proteinove tycinky. Dobre je ze je to trvanlive, a da sa to zobrat napriklad na kupalisko alebo hocikam kde clovek potrebuje jedlo alebo nejake ziviny v praktickej forme. V amerike to jedia vsetci, dokonca si to tam vybrali kozmonauti ako stravu do vesmiru.
2010-10-23 10:44:26


Honba za slobodou Hodnotenie: 50%
Chvilkami ma film celkom vtiahol do deja a chvilkami sa mi zdal az nudny...takze celkovo pre mna taky priemer. Pozriet sa to da, uz len kvoli prostrediu, vlastne vo filme hrdinovia precestuju viacero krajin europy.
2010-10-19 22:54:18


Aone - Creatine Hodnotenie: 40%
Na tomto kreatine je dobra hlavne cena, ale podla mna kvalita nic moc. Aj sa tazsie rozpusta.
2010-10-07 18:13:33


Weider - Pure Creatine Hodnotenie: 100%
S cistych monohydratov mi tento creatin zabral vzdy najlepsie, podla mna najlepsi monohydrat na trhu!
2010-10-07 18:12:08


Nutrend - Flexit Liquid Hodnotenie: 80%
Tekuta klbova vyziva, celkom komplexne zlozenie z obsahom vsetkych najdolezitejsich latok v relativne dobrom zastupeni a za dobru cenu. A nie len pre sportovcov, jedna znama to pravidelne kupovala svejej babke a ta s tym tiez bola spokojna.
2010-10-07 18:10:43


Weider - Mega Mass 2000 Hodnotenie: 80%
Teraz vylepsena 2000-ka, s obsahom Trehalozy, uz nehrozi take riziko ukladania do tukov a ide to viac do kvality, davam ho v objemovke, chutovo velmi dobry.
2010-10-07 17:56:28


AoneNutrition - Extrapep HD Hodnotenie: 100%
Najlepsie z aminokyselin co som kedy mal!!! Najkvalitnejsie aminokyseliny na trhu v praskovej forme, naozaj su citit. Problem je trosku v chuti, sice su s cokoladovou prichutou ale su dost horke. Ale na druhej strane musim povedat ze sa to da vypit a navyse ziadna ina firma neurobila podobny produkt, pretoze je naozaj tazke vyrobit cisty hydrolyzat bielkovin v takejto forme navyse aby sa to aj dalo jest. Staci uzivat iba 10gramov v davke, co sa vyrovna 30gramom klasickeho proteinu, navyse je toto este lepsie.
2010-10-07 17:53:38


Weider - Maximum Bcaa Syntho Hodnotenie: 100%
Perfektne aminace, ktore okrem ineho potlacaju tvorbu kyseliny mliecnej pri vykone, cize uplne idealne ich davat pred vykonom. Doporucujem uzivat namiesto 4tbl. pred a 4tbl. po treningu-aspon 6 tabliet v jednej davke pred vykonom a po treningu dat napriklad protein.
2010-10-07 17:37:41


Weider - Whey Aminos Hodnotenie: 80%
Klasicke srvatkove aminokyseliny od Weidera, s rychlou vstrebatelnostou, davka 6 tebliet, patria urcite k tym lepsim na trhu.
2010-10-07 17:33:21


Weider - All Free Form Bcaa Hodnotenie: 55%
V tomto pripade uz Weider prekonal sam seba bcaa-ckami Maximum syntho. Podla mna tieto su priemerne, dokonca donedavna nemali ani optimalny pomer amynokyselin, co uz teraz zmenili.
2010-10-07 17:30:52


Weider - Amino power liquid Hodnotenie: 100%
Perfektne srvatkove aminace, velmi silny obsah v baleni, cena k pomeru na obsah velmi dobra. Prichute kola a mandarinka, podla mna o nieco lepsia ta kola.
2010-10-07 17:22:04


Nutrend - Bcaa mega strong Hodnotenie: 50%
Priemerne BCAA-cka, nicim nevynikaju, neobsahuju nic navyse, maju optimalny pomer aminokyselin 2:1:1 v prospech Leucinu, co je uz dnes standard, 1gram BCAAcok na tabletu, co patri k tomu lepsiemu priemeru..celkovo hodnotim ako priemerne Bcaa.
2010-10-07 17:18:23


Mafstory Hodnotenie: 75%
Zo zaciatku som tento serial moc nepozeraval, ale v poslednom case ked na neho natrafim tak ho vacsinou dopozeram dokonca. Podla mna dobry humor, zaujimavy dej, aj ked ma irituju niektore postavy ako typek s bejzbolkou, ktory bud nie je velmi dobry herec alebo ho nici scenar, a tiez teta Margit ktoru hra chlap...nezda sa mi to moc vtipne, podla mna by bolo lepsie keby keby tam dali radsej nejaku starsiu herecku.
2010-10-06 10:22:00


Zástavy našich otcov Hodnotenie: 50%
Zvlastny film v ktorom sa prelinalo viacero dejov. Na jednej strane ukazovali boje americkej armady o ostrov Iwo Jima, ktore boli velmi zaujimave, medzi tym vsak ukazovali niektorych vojakov ako sa vratili do ameriky a tam z nich robili hrdinov. Problem je ze jeden dej - ten akcny, ma bavil a ten druhy nie. Takze celkovo nemozem hodnotit lepsie ako priemerom.
2010-09-27 22:13:47


ZOO Bojnice Hodnotenie: 25%
Toto ma byt najlepsia ZOO na Slovensku? Tak potom nechcem vidiet tie ostatne. Bol som tam teraz asi po 15 rokoch a odvtedy sa tam nic nezmenilo...stara komunisticka ZOO, dokonca mam podozrenie ze aj zvierata su tam tie iste co tam boli vtedy, lebo napriklad slony vyzerali ze maju minimalne 200 rokov. Nechapem ako sa moze vsetkym tato ZOO tak pacit, podla mna je uplne strasna. Zvierata tam nemaju takmer ziadny priestor a naozaj ma nebavi pozerat na tigrov ktori su zavreti v "aquarii pre rybicky" alebo slonov v betonovej kocke bez dotyku s prirodou. Navyse je tam velmi malo exotickych a zaujimavych zvierat, vacsinou su tam zvierata ktore mozem vidiet aj hocikde inde. Cakal som ze tam budu krokodily, nosorozce, klokany a podobne. Taketo zvierata na Slovensku ziju v roznych malych Zoo farmach tak nechapem preco nie su v takejto velkej ZOO. Celkovo bolo podla mna strasne aj prostredie, sluzby...napriklad som bol smadny a nikde nablizku ziadne obcerstvenie. Taktiez by som privital nejake predstavenia so zvieratami alebo nieco podobne. Viem ze zologicka zahrada je hlavne o zvieratach a nemusi byt prave robena na komercny sposob, ale aspon by mohli ist trosku s dobou, vyvijat sa a zlepsovat.
2010-09-27 19:17:18


Rambo IV Hodnotenie: 70%
Nie som velky fanusik Ramba, ale tento film ma uz od zaciatku zaujal, hlavne spracovanim a prostredim. Aj ked je to stale ten stary Rambo s jednoduchym dejom, tento krat na mna neposobil az tak prehnane nesmrtelny ako to bolo v predchadzajucich castiach a zdalo sa mi to cele viac uveritelnejsie. Na zaver citujem odkaz Johna Ramba, ktory vo filme povedal: "Zi pre nic, alebo zomri pre nieco!".
2010-09-26 20:03:50


Maverick Hodnotenie: 90%
Skvely film, plny zabavy akcie a humoru..
2010-09-25 17:36:39


Hitch Hodnotenie: 80%
Super komedia, dobry zaciatok, aj ked neskor som sa chvilkami trosku nudil. Will Smith sa mi vo svojej role pacil, zivil sa tym ze ucil muzov ako ziskat zenu svojich snov a ako spravne randit. Myslim ale ze na to aby bol film skvely mu este nieco chybalo, podla mna sa z tohto nametu dalo vytazit o nieco viac.
2010-09-22 19:06:10


Ťažko zamilovaný Hodnotenie: 90%
Tiez som sa pobavil aj zamyslel. Najprv som myslel ze hlavny hrdina vidi iba Rosemary taku krasnu, ale az potom som pochopil ze on videl krasnych vsetkych ludi ktori mali dobre srdce aj ked v skutocnosti krasni vobec neboli ale aj naopak, zlych ludi videl zasa skaredych. Film ma neotrepany a originalny scenar, myslim ze je to super komedia, odporucam.
2010-09-22 18:59:13


TA3 Hodnotenie: 50%
Priemerna televizia.
2010-09-22 18:43:36


Prepadnutie v Pacifiku Hodnotenie: 90%
Na svoju dobu to bol vynikajúci film, asi aj najlepsi aky som videl so Stevom Segalom. Tomuto filmu nic nechybalo, ma atmosferu, akciu, napatie, humor...
2010-09-08 23:56:38


Fun radio Hodnotenie: 70%
Kazde rano pocuvam show Adeli a Sajfu, obidvaja su stale perfektni, velmi dobre vedu s hostami rozhovory a samozrejme maju super hlasky a su vtipni. Problem ale je ze okrem adeli a sajfu nie je na fun radiu velmi co pocuvat, stale dookola tie iste pesnicky, navyse si hovoria ze su radio pre mladych a uplne ignoruju slovensky rap, ktory je teraz medzi mladymi jednym z najpopularnejsich zanrov! Bohuzial toto je ale problem vsetkych trapnych slovensky radii a nechapem preco nikto tento zaner nehrava(sladaky od Rytmusa nepocitam medzi rapove skladby). Takze tych 70% davam iba za adelu a za sajfu, bez nich by cele fun radio nestalo za nic.
2010-08-23 13:34:16


Ten najväčší Hodnotenie: 80%
Par krat som sa na tejto komedii pekne pobavil, aj ked na druhej strane tam boli aj hluchsie miesta, ale niektore scenky stali naozaj za to. Navyse v hlavnej ulohe skvely herec ktory ma uz perfektne pobavil v Douce Bigalow dobry stripter...
2010-08-19 21:52:46


FIFA 10 (PS3) Hodnotenie: 100%
Najlepsi futbal aky som kedy hral, perfektna hratelnost a vsetko co k tomu patri. Nesuhlasim ani s tym ze by bola tato fifa nejaka nerealna, treba sa to len naucit hrat, aj tie "samostatne najazdy" sa daju ustrazit vcastnym utekanim spat k brane ak ma super loptu, navyse aj ked ide hrac sam na brankara, nie je jednoduche strelit gol. Hravam pravidelne po sieti s kamaratmi alebo s cudzimi ludmi z celeho sveta a je to velky zazitok.
2010-08-15 22:23:17


Dva a pol chlapa Hodnotenie: 100%
Parada, tento serial nema chybu, pozeravam pravidelne kazdy den a vzdy ma dokaze pobavit, odporucam vsetkym co sa chcu odreagovat pri dobrom humore..
2010-08-15 22:16:44


Do hlbiny Hodnotenie: 65%
Podla mna celkom dobry film pre cloveka co ma rad dobrodruzstvo a oplati sa pozriet aj ked prostredie a dej nie su velmi pestre, ale vo filme ucinkuju sympaticki herci a da sa pri nom dobre oddychnut..
2010-07-20 01:58:17


Škola zvádzania Hodnotenie: 50%
Film zacina celkom dobre a nadejne, ale postupne sa zmeni iba na neustale superenie o jedno dievca medzi ucitelom a ziakom, co by sice nebol taky problem keby to bolo zaujimavejsie a napaditejsie spravene, ale bohuzial cely dej posobi na mna dost lacno a nelogicky. Aj ked musim povedat ze film sa pozriet da a v urcitych momentoch je celkom zaujimavy..
2010-07-20 01:42:53


Plnou parou vzad! Hodnotenie: 100%
Perfektna komedia o dvoch kamaratoch ktori sa vybrali na vyletnu lod s cielom zbalit co najviac zien a namiesto toho sa dostali na plavbu gayov. Samozrejme uz len z tohto nametu sa da vytvorit mnozstvo komickych situacii co sa podla mna autorom aj podarilo. Videl som tento film uz viac krat a vzdy ma dokazal pobavit. Vsetko vo filme je tak akurat, ze to pobavi ale neurazi, kto ma rad komedie a humor, urcite odporucam pozriet.
2010-04-26 19:43:47


Ako som spoznal vašu mamu Hodnotenie: 85%
Je to super komedialny serial, prave mam doma na DVD celu prvu seriu a vzdy vecer pred spanim si to pustam...naozaj Barnie je perfektny :)
2010-03-31 12:45:51


Maléry pána účtovníka Hodnotenie: 90%
Super komédia, videl som aj par nevydarenych filmov z tejto serie o Fantocim, ale tato cast je jedna z najlepsich. 30 rokov stary film ale stale dokaze cloveka zabavit.
2010-03-31 12:35:08


Scary Movie 4 Hodnotenie: 75%
Ja si nemozem pomoct, ale mne sa tento film pacil aj ked je dost odsudzovany. Je to zabavna vtipna komedia na odreagovanie, pri ktorej netreba velmi premyslat. Samozrejme sa neda od tohto filmu cakat ziadna hlboka myslienka pre ludstvo alebo nieco podobne, ale na zabavenie to staci a na to ma komedia byt. Ani stvrta cast ma nesklamala podobne ako predchadzajuce tri casti Scary movie.
2010-03-31 12:28:46


Tropická búrka Hodnotenie: 68%
5 hercov ktorí mali hrať vo filme vojakov vo vietname a veľmi im to neišlo, sa ocitlo v naozajstnom pralese plného vietnamskích ozbrojencov, ktorí strážili svoj obchod s kokaínom. Samozrejme všetci si mysleli že je to súčasť scenára a nepriatelia sú tiež herci. Celkom zábavná dobrodružná komédia s Benom Stillerom v hlavnej úlohe. Pozrieť sa to oplatí, aj keď myslím že je to typ filmu ktorý stačí vidieť raz.
2010-02-14 11:47:49


Simpsonovci vo filme Hodnotenie: 59%
Film Simpsonovci bol pre mna sklamanim, cakal som od toho viac, kedze pravidelne sledujem serial...podla mna vo filme bol dost predvidatelny humor, niekedy az trapny a vobec sa mi nepacil dej o co vlastne vo filme islo. Mozno som od toho vela cakal a zas je pravda ze tym starym castiam serialu sa vyrovna malo co.
2010-01-31 00:08:33


Neverhood (PC) Hodnotenie: 95%
Vynikajuca hra, tiez som ju v mladosti hraval este na mojom prvom PC, je zabavna a treba pri nej pouzivat aj logicke myslenie..na svoju dobu mala hra aj velmi peknu grafiku.
2010-01-27 21:37:28


Utopenec na úteku Hodnotenie: 70%
Komedia s vynikajucim Leslie Nielsenom, ktora paroduje rozne zname velkofilmy ako Uprchlik, Titanic, Zachrante vojaka ryana atd.. No na taku Blaznivu strelu tato komedia sice nema, ale aj tak sa da na nej dobre pobavit.
2010-01-24 22:53:54


New Yorker Hodnotenie: 50%
Jeden z mojich oblubenych obchodov kde nakupujem, aj ked musim povedat ze tam nakupujem hlavne kvoli vyberu, cenam a modernosti oblecenia, nie kvoli kvalite tovaru, pretoze ta je casto pochybna...
2010-01-24 22:47:00


Ong Bak Hodnotenie: 95%
Uuu, tak toto je brutalny film hlavne co sa tyka akcnych scen. Za tie si zasluzi bez debaty 100%. Druha vec je samotny dej filmu, ktory mozno nie je az taky velkolepy a originalny, za co musim nejake body filmu ubrat, ale nie vela pretoze celkovy dojem ako film na mna posobil bol vynikajuci. Kto ma rad bojove umenia a akcne sceny tak si urcite pride na svoje. Vsetky scenu su natacane na jeden krat(teda nie po kuskoch s roznych kamier) bez nejakych trikov a efektov, cize trvalo niekolko rokov kym sa cely film natocil. Doporucil by som aj zohnat si original DVD a pozriet si ako sa film natacal, to je az neskutocne co vsetko musel ten herec naozaj dokazat, je to velky zazitok, tak ako cely film, doporucujem.
2010-01-24 20:21:41


Dj Wich- The Golden Touch Hodnotenie: 60%
Je fakt ze Dj wich je mozno najlepsi pan od mixazneho pultu v strednej europe a samozrejme aj tymto albumom potvrdil svoje kvality, ale na moj vkus je na tomto albume velmi malo skladieb v cestine, pripadne v slovencine...a predsa len dobrych rapovych skladieb v anglictine su na svete tisice. Ked uz to mam porovnavat s rapom v anglictine tak napriklad na take skladby 50centa sa tieto nechytaju. Takze myslim ze by sa mal Wich viac orientovat na tvorbu v domacom jazyku, to by som viac ocenil...aj preto tento album u mna po par vypocutiach zapadol prachom.
2010-01-18 17:37:26


Bulharsko - Primorsko Hodnotenie: 90%
Bol som v Primorsku asi 3 roky dozadu, uz vtedy to tam bolo super, napriek tomu ze tam bolo este velmi vela novych rozostavanych budov, hlavne novych hotelov. Super pieskova plaz, na plazi bar so slovenskou vlajkou, kde dokonca hrali casto aj slovenske pesnicky ako Elan, Rytmus, Cisty chov a podobne. More tam nie je az take slane, co mi trosku vadilo, ale zas niekedy byvaly dost velke vlny co mam rad. Aj ked z druhej strany myslim ze to bola juzna plaz, tam zas velke vlny neboli a dlhsi usek tam bola velmi mala voda asi po kolena...takze my sme byvali stale na tej severnej. Plaz pekna pieskova, za slnecniky, lehatka sa plati. V meste je velmi rusno hlavne okolo tej siedmej vecer a neskor, ale co mi vadilo ze po polnoci sa uz pomaly zacalo zatvarat vacsina podnikov a okolo druhej uz bolo vsade poloprazdno, dokonca aj na diskotekach. Dobra zabava bola napriklad v bare z nazvom Orgazmus, kde kazdy vecer byvali rozne akcie a bar bol umiestneny v strede hlavnej ulice pod holym nebom. Inac ak sa tam ide clovek prejst do mesta tak stretne tolko krasnych zien ze to je az neskutocne...samozrejme vacsina turistov tam bola so slovenska :) Ale aj bulharky su pekne, takze je tam urcite na co pozerat. Podla mna super dovolenka, hlavne ked sa ide s partiou.
2010-01-17 15:30:13


Google Chrome Hodnotenie: 90%
Tiez pouzivam Chrome, je rychlejsi ako Mozzila, kvoli tomu som aj Mozzilu opustil. Ma mnozstvo funkcii a vychytavok o ktorych sa moze napriklad Exploreru iba snivat, v praci robim s Eplorerom a ten rozdiel tam je badatelny..s Chrome som spokojny, pritom je to relativne novy prehliadac, takze pocitam ze sa bude este zdokonalovat.
2010-01-17 00:13:30


H16 - Antivirus Mixtape Hodnotenie: 100%
Kral je mrtvy, nech zije kral! tak toto je nieco... Ak je album Kral od rytmusa album roka, tak toto je potom album 10 rocia. H16 patri medzi slovensku elitu ale tento album je este o triedu lepsi ako tie ich doterajsie. Aj ked niektore pesnicky su na albume starsie, ale su vylepsene aj hudobne aj textovo. A nove skladby(tych je vacsina), ktore album obsahuje, su brutalne! Presne takto ma vyzerat kvalitny a dobry album, podla mna doteraz najlepsi a najkomplexnejsi rapovy album na Slovensku! Vela motivacnych textov, skvele rymy, super hudba, ani jedna zla pesnicka...urcite si treba vypocut.
2010-01-16 23:47:26


Luza - 3mena 4pismena Hodnotenie: 95%
Ked sa zidu na jednom albume najlepsi pani raperi, vysledok ani nemoze byt zly, napriek tomu tento album milo prekvapil. Myslim ze na albume nie je zla skladba, ktoru by clovek musel preskakovat, aj ked je pravda ze po dlhsom case som uz preskakoval niektore bananove skity, ktore album ozivuju medzi pesnickami.
2010-01-16 19:45:19


Čistychov - Posledný doberman Hodnotenie: 90%
Skvely album, mam ho kupeny. Cisty opat nesklamal, rozne styly skladieb, teda pesnicky nie su podobne ako vajce vajcu, ako to byva pri niektorych inych albumoch od inych raperov. Dobra hudba do auta.
2010-01-16 19:26:06


Bacil - Poezia ulice Hodnotenie: 66%
Dobry album, ale medzi uplnu elitu sa zatial bacil zaradovat nemoze.
2010-01-16 19:21:39


Zverina - Zvierací inštinkt Hodnotenie: 75%
Super album, niektore skladby fakt vynikajuce, Zverina sa teda vytiahol, necakal by som to od neho...hlavne vynikajuce spoluprace na albume s inymi rapermi. Vytkol by som ze niektore pesnicky sa rychlo opocuvaju.
2010-01-16 19:18:52


Medailón Hodnotenie: 60%
Film s mojim oblubenym hercom Jackiem Chanom. Niektore akcne sceny a kaskaderske kusky Jackieho boli velmi zaujimave, ale na to som uz pri jeho filmoch zvyknuty. Co sa tyka humoru, bolo to o nieco slabsie ako je standard v jeho filmoch a celkovo dej filmu nebol nijak strhujuci ani extra zaujimavy. Podla mna taky priemerny film.
2010-01-16 02:04:39


Facebook Hodnotenie: 55%
Stale som nepochopil co vsetci na tom facebooku vidia, zaregistroval som sa tam len preto ze ma tam vsetci volali, ale nepaci sa mi tam ze ma tam hned kazdy lahko najde a kazdy si ma chce davat do priatelov a je trapne tie ponuky odmietat ked tych ludi poznam osobne...potom je vysledok taky ze aj ked faceboook by mal bytr viac sukromny, tak nakoniec tam mam menej sukromia ako na inych portaloch...kazdy hned vie co som kde napisal, co som okomentoval...a dalsia vec, vobec sa mi ani nepaci vyzor facebooku, je uplne fadny a nezaujimavy a co sa tyka zoznamovania s novymi ludmi, takisto 0 bodov...viem ze je to svetovy fenomen ale asi nie pre kazdeho..
2010-01-15 21:36:49


Booom.sk Hodnotenie: 95%
Podla mna najlepsi komunitny portal na Slovensku a najlepsi na zoznamovanie..su tam najkrajsie zeny, navyse idea portalu je aby tam boli ludia len nad 18 rokov...aj ked toto sa neda uplne ustrazit a je tam aj tak vela mladych. Trosku nevyhodou je mozno ze tam treba platit za registraciu, ale plati sa len nejakych 40sk na pol roka, co je zanedbatelna suma, ale na druhej strane to ma aj vyhody, ze si tam ludia nerobia len tak pre srandu 10 roznych nickov a podobne...pre niekoho moze byt nevyhodou aj to ze su tam vacsinou registrovani ludia zo zapadneho Slovenska a da sa povedat ze cim dalej od Bratislavy, tym menej ludi sa tam registruje. Osobne som tam uz zaregistrovany asi 4 roky a som tam spokojny.
2010-01-15 21:22:03


Moja Reč- Dual Shock Hodnotenie: 82%
Moju rec som nikdy moc nemusel, ale tento novy album je naozaj paradny...myslim ze tato skupina spravila obrovsky posun dopredu, ked si porovnam tieto nove skladby s tymi s pred par rokov..navyse je to dvoj CD a je tam aj dost vela skladieb + zaujimavy raperi ktori na albume hostuju.
2010-01-13 21:45:25


Smrtonosná pasca Hodnotenie: 90%
Smrtonostná pasca 1 bola asi zo všetkých najlepšia. To bol jeden z prvych filmov kde som objavil Brucea Willisa.
2010-01-13 21:23:06


Dajte si pozor na Zohana Hodnotenie: 50%
taka trosku hlupa komedia, casto su tie sceny prehnane, ale na druhej strane som sa aj par krat pobavil
2010-01-10 23:14:39


Zbohatni alebo zdochni Hodnotenie: 70%
film z 50 centom v hlavnej ulohe o zivote gangstra z ktoreho sa stava raper..zaujimavy film trosku okoreneny rapovou hudbou, aj ked na moj vkus tam tej hudby mohlo byt kludne aj viac
2010-01-10 20:33:39


Weider - 32% Protein Bar Hodnotenie: 80%
hmmm, prichut blueberry je super...zlozenim ma tycinka dostacujuci pocet bielkovin na jednu porciu
2010-01-08 21:25:50


Max Muscle - ThermX Hodnotenie: 100%
Najlepsi spalovac tukov na trhu, tu je to bez debaty, pokial to clovek spravne uziva, navyse aj trosku zamaka na nejakom bicykli, tak vysledky sa musia dostavit.
2010-01-08 21:21:01


Max Muscle - High 5 Hodnotenie: 90%
Perfektny nocny protein, 5 zlozkovy, treba hlavne vyskusat prichut ananas-banan, ta je neskutocne dobra.
2010-01-08 21:18:09


Max Muscle - Nitro Hodnotenie: 50%
Pri uzivani tohto pripravku sa ziadne zazraky nekonali, ani som sa necitil extra napumpovany, na co je produkt v prvom rade urceny...
2010-01-08 21:14:57


Aone - Vita fitness Meal Hodnotenie: 80%
Nahrada stravy, urcena skor pre tych co si chcu udrzat stihlu liniu..aj ked osobne nepotrebujem chudnut, je to velmi zdravy produkt, uzivam ho niekedy ako nahradu stravy. Chutovo to zas ale nie je ziadna lahodka, ma taku specificku chut aj strukturu, treba si na to zvyknut.
2010-01-08 21:13:12


Joint Relief Hodnotenie: 90%
Vynikajuca klbova vyziva, posobi pozitivne na klby, slahy, vaziva, tlmi bolest...avsak treba brat aspon dva mesiace, aby sa klby poriadne preliecili..co znamena aspon dve balenia po sebe.
2010-01-08 21:05:55


Susedia Hodnotenie: 80%
Hej, toto bol v tej dobe skvely serial, pamatam si ako som maval az krce od smiechu...len bohuzial hlavne pri tych skorsich dieloch. Ku koncu ako keby scenaristi uz stracali dych, a serial stracal na urovni, v com teraz vlastne pokracuje serial kutil, ktory uroven vrcholnych casti susedov nikdy nedosiahol..
2010-01-08 21:02:17


Nutrend - Reg-ge Unisport Hodnotenie: 50%
Chutovo najlepsie jonataky ake som kedy pil, skoro vsetky prichute su velmi dobre, ale zlozenie nula bodov...da sa poveadt ze zafarbena voda. Ale zas musim povedat ze lepsie nez cista voda, hlavne pri tazkom treningu je citit rozdiel.
2010-01-08 20:57:12


Nutrend - Winner Gainer 14 Hodnotenie: 60%
Chutovo perfektny gainer, zlozenim slabsi...hlavne cokolada, vanilka super.
2010-01-08 20:53:18


Ewa Farná - Virtuální Hodnotenie: 40%
Prave som si vypocul tento album...no su tam mozno dve dobre pesnicky, ktore sa zda ze budu aj hity, ale celkovo ma ten album nezaujal, naopak ona ma strasne vysoke tie vysky a pri niektorych skladbach mi to strasne pilovalo usi...az som to nemohol pocuvat. Ale mozno niekomu sa taky styl spievania paci..
2010-01-08 20:40:52


Aone - A1 Glutamine Peptides Hodnotenie: 95%
No ja si nemozem tuto znacku vynachvalit, mal som uz od nich skoro vsetko. Konkretne tento glutamin, to je peptidova forma, teda zhruba 3x ucinnejsia ako normalna forma glutaminu. A ked si preratam cenu na pocet dni na aky vyjde toto balenie a porovnam s klasickym glutaminom, tak jednoznacne mi vychadza toto. Konkretne je toto balenie na 50dni...co sa rovna 500g klasickemu glutaminu.
2010-01-08 20:32:03


Aone Nutrition - Amino Maxi Tabs Hodnotenie: 100%
Jedny z najlepsich aminokyselin na trhu, maju najvyssiu biologicku hodnotu, teda realne vyuzitie v tele a zaroven su cenovo ovela nizsie ako podobne produkty od inych vyrobcov.
2010-01-08 20:26:45


Aona - Bcaa Aminos Hodnotenie: 90%
Toto su vynikajúce aminokyseliny, velmi vyhodne velke balenie za dobru cenu, tabletky su takeho kruhoveho tvaru, takze sa dobre prehltaju. Maju aj idealny pomer bcaa...vyrobca pise 20 tabliet denne, co je podla mna zbytocne velka davka, podla obsahu bohate staci davat 6 tabliet pred a 6 po treningu.
2010-01-08 20:22:28


San - Bcaa-Pro 5000 Hodnotenie: 90%
praskove bcca-cka..kvalitou spickove, akurat sa velmi zle rozmiesavaju...ale inac aj vyhodne balenie vyjde z neho az 100davok a v kazdej je 5 gramov bcaa
2010-01-08 19:18:04


Superhrdina Hodnotenie: 75%
Pri pozerani tohto filmu som si spomenul na Scary movie, svojim stylom mi to velmi pripominalo tento film. Az potom som zistil ze film je skutocne od rovnakych autorov. Hlavne prva polovica filmu mohla konkurovat Scary movie alebo Blaznivej strele, potom to uz bolo trosku slabsie, ale urcite sa oplati pozriet, velmi vtipna komedia.
2010-01-03 23:40:34


Slnečné jazerá Senec Hodnotenie: 55%
rad sa sem v lete chodim kupat, su to velke jazera, vzdy je tam vela ludi a zije to tam.. problem ale je ze su tam neupravene, hrbolate svahy, ked si lahnem na uterak, vsetko ma tlaci, casto byva velmi spinava voda, vacsinou v lete nie je kde zaparkovat, toalety boli robene asi este za komunistov a tak aj vyzeraju, ak ide clovek od Rece, kde je asi najkrajsia a najcistejsia plaz, tak tam zas nema ziadny poriadny bufet, iba jednu staru unimobunku, za ktoru by sa museli hanbit aj niekde v Rumunsku a nie v strede europy v najnavstevovanejsom letnom stredisku... asi by nebolo zle ak by na Slnecnych jazerach zainvestoval nejaky lepsi investor, pretoze uz dlhe roky sa tam v podstate nic nezmenilo a myslim ze potencial tam je obrovsky..
2010-01-02 15:46:01


Kristina - Ešte váham Hodnotenie: 75%
krasny hlas ma tato zenska, velmi dobre sa pocuva..relax pre usi
2009-12-31 14:47:30


David Steeel - Bumerang Hodnotenie: 85%
vynikajuci album od doteraz pre mna neznameho ceskeho rapera Steeela, velmi kvalitne texty, dobra hudba, navyse na albume hostuju hviezdy ako H16 alebo Ego..momentalne pocuvam dokola dva albumy - tento a Krala od Rytmusa
2009-12-30 23:55:34


Matador MP 59 - NORDICCA Hodnotenie: 55%
myslim ze su to neni zle pneumatiky, aj ked su trosku hlucnejsie a na snehu mozno to ovladanie nie je uplne take ako by mohlo byt...ale hovorim, nie su zle, ak niekto hlada lacnejsie pneummatiky, ale zaroven aj ako tak kvalitne, tak je to podla mna dobra volba
2009-12-22 02:26:34


Keď to rachne, zahučíme Hodnotenie: 35%
prva polka filmu ma este celkom bavila, ale potom uz film zacal stracat coraz viac na zaujimavosti a jedine co stalo za to, boli krasne zeny, ktore sa vo filme objavovali..herci boli celkom sympaticki, navyse tam ucinkoval Snoop dogg, ale inac dost nuda
2009-12-22 02:07:51


Weider - TestoXplode Hodnotenie: 40%
Z tohto pripravku som bol sklamany. Balenie je zaujimavejsie ako samotny obsah. Ono ked si pozriete zlozenie, tak sa ani nedaju cakat zazraky pokial clovek dava iba predpisane davky. Skusil som to aj napriek tomu brat v predpisanych davkach, ze co to urobi, ale v podstate to neurobilo nic. Nic co by som tu mohol vychvalit. Ak si niekto produkt kupi, doporucujem uzivat dvojnasobnu davku, teda 8 kapsul denne a aspon mesiac, alebo mesiac a pol v kuse...cize zobrat tak 3 balenia po sebe, vtedy by to mohlo mat vyraznejsi efekt.
2009-12-21 01:15:34


Gaspari - SuperPump 250 Hodnotenie: 100%
Vyskusal som uz vela roznych pripravkov ale superpump patri urcite k tym najlepsim. Perfektne sa mi s nim cvici, citim sa ovela lepsie, mam vacsiu chut tvrdo trenovat a co je hlavne ze aj vysledky su vyraznejsie. Pripravok obsahuje aj zlozku ktoru davali americkym vojakom vo Vietname proti unave, a naozaj len tak lahko som sa pri cviceni neunavil. Dalsie pozitivum ze mi po uziti ani nebolo tazko od zaludka, ako to byva niekedy pri podobnych produktoch. Chutovo tiez velmi dobre, takze nemozem dat ine hodnotenie ako 100%.
2009-12-21 01:01:50


Sex 100+1 Hodnotenie: 67%
Co sa stane ked sa muzovi dostane do ruk zoznam vsetkych jeho byvalych mileniek, ale aj tych ktore sa este len milenkami stanu? O tom je prave tento film, naznacuje aj pravdu ze ked muz dopredu vie ktora bude jeho dalsia, tak sa straca radost zo zvadzania..inac je sa aj na co pozerat, vo filme sa vystrieda vela peknych zien..
2009-12-12 00:49:54


Aone - Mass Gainer 30 Hodnotenie: 90%
Tento gainer nema zlozenim konkurenciu, je to zdravy produkt a je idealny na naberanie hmoty a objemov. Jediny problem vidim ale v chuti, ktora prave kvoli netradicnemu zlozeniu nie je zrovna idealna a treba si na nu zvyknut. Napriklad banan a cokolada su neni nic moc, ale prichut cherry je super.
2009-12-12 00:20:59


Telekom Hodnotenie: 55%
V T-mobile som zákazník už vyše 5 rokov, a vôbec necítim že by som mal z toho nejaké extra výhody. Tie ich trapné vernostné body som v živote nepoužil, už mi ich dokonca aj odobrali za to že som ich nemíňal!? Na čo mi ich dávajú keď mi ich potom zoberú? Za pár bodov si u nich nič nekúpim, maximálne nejaký trapný dáždnik s logom t-mobilu a keď si ich chce človek zbierať dlhšie, aby si mohol kúpiť niečo lepšie, tak mu ich zoberú...Ale to je aj tak nepodstatné, dôležité je to že aj po tých rokoch čo som ich zákazníkom, mám stále drahšiu minútu volania ako keby som si zobral napríklad O2 fér ako nový zákazník. A pritom mám teraz akciový paušál s viazanosťou a v O2 by som mal lepšie ceny a bez akcie a viazanosti. Tak o čom je to potom? Bohužial mám ešte rok viazanosť ale akonáhle mi skončí okamžite odchádzam.
2009-12-09 20:34:52


Ristorante Marko Hodnotenie: 68%
Do reštaurácie Marko občas zájdem, celkom dobre tam varia, čo je podstatné. Čo sa týka zariadenia nič extra, na romantickú večeru s priateľkou by som sem určite neišiel. Ale zas ísť sa sem najesť napríklad na obed je dobrá voľba, zvlášť v lete keď sa dá sedieť vonku na terase, tam sa mi to páči.
2009-12-09 20:15:24


Rytmus - Kral Hodnotenie: 90%
Rytmus v tomto novom albume značne spomalil, v textoch menej nadáva, navyše majú texty aj hlbší zmysel, je vidieť že dozrieva ako človek a nestojí na mieste, stále sa niekam posúva. Niektoré pesničky vynikajúce, niektoré by na albume byť nemuseli, ale celkovo špičkový album, hlavne keď si ho človek vypočuje viac krát a započúva sa aj do textov..
2009-12-04 00:16:18


Kaidžas - Klokočino Hodnotenie: 60%
Kaidzas sice patri medzi tych lepsich raperov na Slovensku, ale zatial nepatri medzi slovensku rapovu elitu a myslim ze ani tymto albumom sa tam nedostane. Uz som od neho pocul aj lepsie skladby ako ma na tomto albume, ale zas myslim ze na albume nie su ani nejake vyslovene zle tracky, takze celkovo je to taky da sa povedat lepsi priemer.
2009-12-03 23:05:21


Max Muscle - Full Blown Hodnotenie: 80%
Toto je sila, velmi silny pripravok na cvicenie, ozaj je to extrem. Obrovska energia, vytrvalost, svalove napumpovanie.. Ked som si dal davku pred cvicenim dokazal som odcvicit ovela tvrdsi trening, horsie to bolo potom na druhy alebo treti den ked prisla svalovica :) Full blown sa mi osvedcil aj pred futbalom, vladal som ovela viac. Co mi vadilo bola chut. Robi sa v ovocnych prichutiach, ale nie je to ziadna dobra malinovecka. Dalsi problem bol v tom ze pripravok je velmi tazky na zaludok, ak som si ho dal rano na lacno pred cvicenim, tak mi bolo z neho strasne zle, az na vracanie, nemohol som ani cvicit. Zaujimave ale je ze taketo pripravky by sa nemali miesat s jedlom pretoze to znizuje ucinnost. Takze asi treba najst zlatu strednu cestu, nedavat to uplne na prazdny zaludok rano, ale zas ani nemiesat s jedlom a aspon hodinu pred uzitim nic nejest.Urcite sa oplati vyskusat.
2009-12-03 22:53:21


Masaker - Oko Vraha Hodnotenie: 40%
Tento album je od nejakeho byvaleho basistu, ktory hlavne rapuje o tom co zazil v base a o jeho nazoroch na svet. Na albume hostuje napriklad Kaidzas a malá Eva. Niektore pesnicky sa este celkom daju, ale niektore su take ze by som ich dlho pocuvat nevydrzal. Texty nie su zle, zdaju sa pravdive a niektore celkom zaujimave, pri niektorych skladbach je aj celkom v pohode hudba. Vadi mi ale raperov hlas, ktory ma od mikrofonickeho daleko, stale je monotonne polozeny v jednej rovine a po par pesnickach zacina liezt na nervy.
2009-12-02 13:28:10


Sushi Bar Wasabi Hodnotenie: 100%
myslim ze v tomto pripade sa da dat kludne 100%, takto nejak by to malo byt vsade. Sushi robia fantasticke, pocul som ze original japonci hovorili ze to chuti presne ako u nich doma...prijemne prostredie, navyse majitel ma neskutocne ustretovy pristup k zakaznikom, je vidiet ze mu zalezi na kazdom jednom hostovi ktory k nemu pride...
2009-11-26 23:25:46


Aone - Whey Pro Hodnotenie: 95%
vynikajúci produkt, s týmto proteinom som velmi spokojny, staci davat mensie davky nezatazuje tak natolko traviaci trakt, na davku obsahuje velke mnozstvo glutaminu a bcaa, navyse velmi dobre chuti, mal som vsetky prichute a vsetky su dobre. davam tri davky denne a citelne z neho naberam na kvalite a hustote svalstva.
2009-11-26 23:07:15


Veľmi nebezpečné známosti Hodnotenie: 90%
Moj oblubeny film, jeden z mala ktory som videl viac krat..príbeh o zvádzaní, vypocitavosti, falosnosti, laske...sice niekomu sa moze zdat povrchny a bez nejakej hlbsej myslienky, ale podla mna sa da velmi dobre pozerat, ma zaujimavy dej a dobre herecke obsadenie..
2009-11-16 00:58:35


Swan Hodnotenie: 95%
U mna velka spokojnost s touto spolocnostou, vela programov za super cenu, s televiziou nie su ziadne problemy, obraz velmi kvalitny, nemrzne, navyse spolocnost stale pridava nove programy a zlepsuje sluzby bez zvysovania poplatkov. Momentalne uz aj moznost zastavenia a pretocenia programu, pripadne pozretie lubovolneho programu ktory ste pocas dna nestihli..
2009-11-14 10:20:35


Profesionáli Hodnotenie: 90%
Je fakt ze nie kazda cast je rovnako vydarena, su aj slabsie, ale niektore su perfektne. Hlavne herec co hra Boborovskeho je pan herec, oplati sa to pozerat uz len kvoli nemu..je zabavny aj ked nic nehovori...ale celkovo je tu dobre herecke obsadenie. Som rad ze aj na Slovensku konecne vznikaju dobre serialy..
2009-11-13 15:01:09


Rytmus - SI ZABIL Hodnotenie: 90%
Vsetky najlesie songy od Rytmusa, pripadne skladby v ktorych hostoval, vascinou su to starsie veci + nejake mozno dve novinky..urcite sa tento album ale neoplati zhanat tym co uz vsetky najlepsie rytmusove skladby maju.
2009-11-12 00:16:35


Renault megane coupe 1,6 r.v.1996 Hodnotenie: 70%
Toto auto mam uz vyse troch rokov a nemal som s nim vaznejsi problem, aj ked samozrejme sem tam treba vymenit nejaku suciastku, alebo vyskoci nejaka chybicka ale to uz v 13-rocnych autach asi byva pravidlom...myslim ze tento model patri celkovo k tym vydarenejsim od Renaultu.
2009-11-11 22:23:24


Tatrabanka Hodnotenie: 95%
Som v tejto banke uz viac rokov a nikdy som nemal s nimi ziadny problem, ked som potreboval bezucelovy uver, dostal som ho, dokonca vysiu sumu ako mi povodne vypocitali podla platu..taktiez internet banking maju velmi prehlady a dobre rieseny, sms pri platbe kartou mi niekedy pride skor ako vyjde blocik s pokladne, navyse na pobockach pracuju velmi prijemni a ustretovi zamestnanci..ja som s tatrabankou spokojny, nemam dovod menit..
2009-11-10 23:06:47


Momo - Nepatrim Medzi Hodnotenie: 100%
Album pre každého kto má rád tvrdý, uličný, ale zároveň veľmi melodický rap..k tomuto albumu som sa dostal nahodne, predtym pre mna neznamy interpret, ale tymto albumom mi vyrazil dych, nie je tam ani jedna zla vec, ani ziadne "fekalne" songy ake lubi davat na svoje albumy rytmus, ktore clovek casom preskakuje..naopak by som povedal ze kazda pesnicka je premakana, texty su velmi uveritelne, neposobi to ako pri inych interpretoch ze sa niekto na nieco hra.. myslim ze tymto albumom sa Momo zaradil medzi slovensku spicku ako Rytmus a Cisty chov a pod...naozaj super vec, urcite odporucam.
2009-11-10 12:54:56


Bridgestone Turanza ER300 Hodnotenie: 80%
Ja som s týmito pneumatikami spokojný, dobre držia na ceste, majú krátku brzdnú dráhu, navyše nie sú ani príliš hlučné.
2009-11-08 14:22:52


40 rokov panic Hodnotenie: 55%
Tak od tohto filmu som čakal možno trošku viac..nič ma vo filme extra nerozosmialo ani neprekvapilo. Myslím že je to taký priemerný film na ktorý človek po pozretí rýchlo zabudne, ale zas pozerať sa dá. Možno zavážilo aj to že som film videl so slovenským dabingom, ktorý nie je v tomto prípade príliš vydarený.
2009-11-07 23:32:12


Planet 4 Trnava Hodnotenie: 90%
Podľa mňa špičková diskotéka, jedna z najlepších na Slovensku. Teraz veľmi pekne prerobená, super ozvučenie, parkovanie hneď pred vchodom...jediný problém že sa často stáva že príde menej ľudí.
2009-11-06 12:38:31


Simpsonovci Hodnotenie: 100%
Ak mám dať nejakému seriálu 100% tak určite Simpsonovcom. Je to kultový americký seriál ktorý je nie len zábavný, ale aj poučný...je to zrkadlo spoločnosti, aký vlastne sme, myslím že veľa ľudí sa spozná v jednotlivých postavách :)
2009-11-06 00:43:21


CALVIN KLEIN Crave EDT Hodnotenie: 80%
túto vôňu mi odporučili kamošky, že sa im strašne páči na mužoch..podľa mňa je tiež veľmi dobrá, aj keď možno trošku unisex..
2009-11-06 00:36:47


Hugo Boss Pure Hodnotenie: 65%
Nie je to zlá vôňa, patrí k tým lepším, ale zas určite sú aj lepšie mužské vôňe..
2009-11-06 00:29:26


Dracula Hodnotenie: 90%
Na tento muzikál som sa dostal náhodou pred pár rokmi, predtým som na žiadnom nebol, ale naozaj je to veľký zážitok a stojí za to si ho pozrieť..
2009-11-06 00:04:40


Shanghai Kid / Vtedy na východe Hodnotenie: 90%
Podľa mňa vynikajúci odpočinkový film s dobrým hereckým obsadením. Akcia a zábava od začiatku do konca..
2009-11-06 00:00:18